17_20220911_110348.jpg

Draci zářili na Prague Open Air Kids

Nejmladší Draci se ještě před zahájením ostré sezony vypravili do Prahy na neoficiální turnaj pod záštitou FbŠ Bohemians. Ani jeden z týmů se rozhodně neztratil. Do Hořovic se podařilo v konkurenci domácích, Kladna a Ústí nad Labem přivést poháry za dvě druhá místa.

Přípravka, 2. místo

Soutěžně nejmladší reprezentanti Red Dragons odehráli celý turnaj jen se čtyřmi lidmi do pole. Přesto dokázali ve skupině vyhrát tři ze čtyř utkání.

„Oceňuji, že jsme dokázali zvládnout i zápasy, které se pro nás ze začátku nevyvíjely dobře. V utkání o první místo s Kladnem už nám viditelně došly síly a soupeř jednoznačně zvítězil. Výsledek ale není tak důležitý, podstatné je, že kluci ukázali zlepšení po nedávném soustředění. Všichni si turnaj užili a teď hurá do sezony,“ říká Aleš Růžička, který vedl přípravku společně s trenérem Lubošem Krumphanzlem.

Elévové, 2. místo

Také elévové bojovali ze všech sil a odměnou jim byl, stejně jako u přípravky, pohár za druhé místo.

„Kluci hráli velmi dobře, plnili pokyny trenéra. Bylo nás pět do pole, což bohužel není mnoho. Druhé místo je ale super, do finále proti domácím už chyběly síly. Chválím zejména Adama Roka, který za elévy nastoupil poprvé a patřil mezi nejlepší střelce týmu,“ hodnotí trenér Dušan Valo, který byl před sezonou jmenován i novým koučem mužského A-týmu.

Oddíl Red Dragons Hořovice děkuje všem zúčastněným za vzornou reprezentaci klubu a doufá, že se na podobné výkony podaří navázat i v dalších měsících.