Související zápasy

FbC Red Dragons Hořovice
11_20211117_115930.jpg

Souhrn víkendu 13. - 14.11.2021

Souhrn víkendu 13. - 14.11.2021

Muži B

Mužský B-tým má za sebou další turnaj, který se odehrál v Králově Dvoře. Souboj s týmem Králův Dvůr C byl velice vyrovnaný. Šance si tvořili oba dva týmy, bohužel ale zápas nebyl bohatý na góly a po základní době byl stav 1:1. Rozhodnout proto musely nájezdy. Zde byl soupeř úspěšnější a získal jeden bod navíc.

Druhé klání s Příbramí se Drakům vyvedlo o poznání lépe. V tomto zápase bylo k vidění více gólů a byl vynahrazen gólový půst z prvního zápasu. Draci začali proměňovat šance a to vedlo k výsledku 9:1. V utkání také nastoupili naši dva junioři, Erik Kendera a Zdeněk Vojtovič. Oba dva vstřelili své první branky v mužské kategorii.

FbC Red Dragons Hořovice - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C      1:2sn
FbC Red Dragons Hořovice -  FbK 1996 Příbram                        9:1

Junioři

Junioři odehráli svůj domácí turnaj před velmi hlasitým poblikem, který naše kluky hnalo k lepším výkonům. Bohužel ani tento povolený doping nestačil a na domácím turnaji neuhráli ano bod. Navíc ve druhém utkání přišli o svoji brankářku, když po nešťastném souboji ji soupeř nezaviněně prošlápl kotník. Vyšetření v nemocnici ukázalo, že to nebude nic závažného. Věříme v brzký návrat mezi tři tyče.

FbC Red Dragons Hořovice - Sokol Rudná                    2:8
FbC Red Dragons Hořovice -  FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ         3:6

Starší žáci

Podruhé v řadě jsme odehráli turnaj v domácím prostředí, přestože tentokrát ho pořádali hostující Žraloci Příbram, a to ve třetím výkonnostním koši. Museli jsme se vyrovnat s početnou marodkou, když nám scházelo pět hráčů základní sestavy, i se skutečností, že jsme v turnaji o čtyřech účastnících sehráli dva zápasy za sebou, navíc na 2 x 12 minut. Díky bojovnosti to ale kluci zvládli, připsali jsme si tři výhry a celý turnaj ovládli, což nás vrací do druhého koše. 

Nejlepší výkon jsme podali hned v prvním utkání, což obvykle bývá naše slabina, Sokol Královské Vinohrady B jsme ale jasně přehráli lepším pohybem i kombinací. Proti Panthers nám už vzhledem k dvojzápasovému zatížení docházely v závěru síly, přesto jsme vítězství uhájili a v závěrečném utkání s „domácí“ Příbramí se nám podařilo otočit nepříznivé skóre z 0:2 na 3:2. Dík patří hlasitě povzbuzujícím fanouškům Draků a hlavně klukům z mladším žáků, kteří nahradili absentující kmenové hráče.

FbC Red Dragons Hořovice - FBC Slavia Praha bílí                      2:3
FbC Red Dragons Hořovice -  OLYMP FLORBAL Apollon           1:3
FbC Red Dragons Hořovice - OpenCamps Tatran Střešovice   2:8 
FbC Red Dragons Hořovice - OLYMP FLORBAL Achilles            3:1


Elévové Arrax

Kluci dnes odehráli zápasy ve vyšším výkonnostním koši. Kvalita soupeřů byla znát, ale Draci se nevzdali a vybojovali jednu remízu a výhru. Poslední vítězný zápas se Slavii se hrál za bouřlivé atmosféry, ve které dominovali věrní fanoušci Araxů. Za to jim hráči předvedli skvělé výkony a zaslouženě vyhráli.

FbC Red Dragons Hořovice - Kanonýři Kladno šedí                   2:2
FbC Red Dragons Hořovice -  Start98 Kunratice - Táborská     3:7
FbC Red Dragons Hořovice - Kralupy Wolves blue                    7:11 
FbC Red Dragons Hořovice - FBC Slavia Praha červení            9:2


Elévové Balerion

Pro Baleriony trochu nešťastný turnaj. Jelikož věkem je většina dětí přípravkou, tak museli bojovat proti týmům, kde většina hráčů je o hlavě větší a dva roky starší a na hřišti to bylo velmi znát. Strach ze soupeře vykonal své a draci si odvezli tři prohry

FbC Red Dragons Hořovice - Kralupy Wolves grey        hrajeme pro radost
FbC Red Dragons Hořovice - SPORT EDEN BEROUN    hrajeme pro radost
FbC Red Dragons Hořovice - Panthers Praha 2012       hrajeme pro radost