Související zápasy

FbC Red Dragons Hořovice
7_20211018_172617.jpg

Souhrn víkendu 16. - 17.10.2021

Krátký souhrn víkend 16. - 17.10.2021

Muži A

A-tým vyrazil na třetí turnaj bez několika zraněných opor, obě utkání tak absolvoval jen v osmi lidech. První klání proti rezervě pražských Panthers bylo vyrovnané jen dvě třetiny, velmi dobře hrající soupeř poté začal více využívat své šance a výsledkem byla prohra Draků 2:8. Druhý zápas proti starým známým Desperados rozhodly rychlé tři góly hořovického Áčka. Draci nakonec zvládli duel plný tvrdých střetů i ostrých slovních výměn úspěšně poměrem 6:3. Za zmínku určitě stojí dva proměněné nájezdy Vojty Plecitého (v každém zápase jeden), hattrick Lukáše Fišera proti Desperados a kvalitní výkon brankáře Matěje Pužmana.

FbC Red Dragons Hořovice - Panthers Praha C POWER 2:8 
SK DESPERADOS - FbC Red Dragons Hořovice  3:6

Junioři

V prvním zápase kluci podali velmi bojovný a týmový výkon a zaslouženě si odváží první vítězství v sezóně. V druhém utkání proti takticky vyspělejšímu soupeři se jim tolik nedařilo a zápas skončil prohrou draků.

FBC Slavia Praha -FbC Red Dragons Hořovice  2:3
FbC Red Dragons Hořovice -Orka Čelákovice  3:13

Starší žáci

Porce čtyř zápasů čekala na starší žáky Red Dragons ve druhém turnajovém kole sezony v sobotu 16. října ve Zbraslavi. V centru Třešňovka nás zaskočila komorní hala s hřištěm minimálních rozměrů na hranici regulérnosti. Byl to spíš boj než florbal a na stísněné ploše se ještě více projevily nedostatky našich hráčů v individuálních dovednostech, především kontroly a krytí míčku, takže víme, na čem pracovat. Kluci ale bojovali srdnatě, nic nevzdávali ani za nepříznivého stavu. Pochvalu zaslouží všichni za příkladný přístup. Zvláštní poděkování patří především hostujícím hráčům z kategorie mladších žáků, kteří nám pomohli při početné absenci našich kmenových hráčů a pro něž to byla premiéra mezi až o tři roky staršími florbalisty. Zvládli ji se ctí. Velký dík také náleží přítomným rodičům, kteří nás hlasitě podpořili zvláště v závěrečném utkání s Bohemians a měli značný podíl na tom, že jsme proti nejsilnějšímu družstvu naší skupiny dokázali uhájit nejtěsnější výhru.

FbC Red Dragons Hořovice - TJ Sokol Královské Vinohrady B   1:1
FbC Red Dragons Hořovice - Olymp Florbal Apollon   2:5 
Olymp Florbal Poseidon - FbC Red Dragons Hořovice   6:1 
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí - FbC Red Dragons Hořovice   0:1 

Elévové Arrax

Zde by se měl nacházet krátký souhrn turnaje. Bohužel Dušan ani Vojta mi nic neposlali, tak pouze výsledky.

FbC Red Dragons Hořovice Arrax - Kanonýři Kladno černí    10:6 
OLYMP FLORBAL Achilles - FbC Red Dragons Hořovice Arrax    9:4
FbC Red Dragons Hořovice Arrax - FBC Slavia Praha červení    9:6
Wizards SO Praha 10 black - FbC Red Dragons Hořovice Arrax    3:6    

Elévové Balerion

V pořadí druhý turnaj zápasových nováčků Elevů Balerion byl plný nadšení, ať z řady malých hráčů tak z fanouškovské lavičky. Sice Balerionové ještě neurvali výhru, ale vstřelili celkem 8 gólů. S každým zápasem je vidět jejich zlepšení a jistě se brzy dočkáme i vítězství.

Kralupy Wolves grey - FbC Red Dragons Hořovice Balerion    13:4 
FbC Red Dragons Hořovice Balerion - Tatran OC Šestka Střešovice    0:13
FbC Red Dragons Hořovice Balerion - Sokol Rudná – Black    4:10