Souhrn víkendu 30.10. - 31.10.2021

Krátký souhrn víkendu 30.10. - 31.10.2021

Muži A

Mužský A-tým má za sebou první domácí turnaj. Souboj s rezervou střešovického Tatranu v sestavě s několika hráči ze Superligy byl gólově vyrovnaný přibližně do poloviny zápasu. Poté byl soupeř stále více na balonku a zejména začal proměňovat své šance. Výsledkem byl zasloužený triumf Pražanů 10:5.

Druhé klání s pražskými Vosami se Drakům vyvedlo daleko lépe. Až na několik pasáží byli lepším týmem a i díky třem bodům "matadora" Vojty Plecitého viděli diváci triumf domácích v poměru 4:2. Muži si tak připsali další tři body do tabulky a po třetině sezony se nachází na slušném čtvrtém místě.

FbC Red Dragons Hořovice - Tatran Střešovice  B           5:10
FbC Red Dragons Hořovice - FBK Fat Pipe Vosy Praha   4:2 


Junioři

V prvním zápase proti Černošicím jsme bojovali, ale vázlo zpracování míčku v útočném pásmu, proto bylo málo střel na branku soupeře. V druhém zápase se Spartou jsme sice prohráli vysoko, ale souhra s nahrávkami se zlepšily proto jsme dokázali vstřelit alespoň dva góly. Mezi nejlepší hráče našeho týmu patřila brankářka Jitka Pichlíková a Michal Muller.  FbC Red Dragons Hořovice - FbŠ Bohemians Praha 4 bílí   4:2

FbC Red Dragons Hořovice - SK Alien Nation                0:4
FbC Red Dragons Hořovice - ACEMA Sparta Praha B   2:9

 


Starší žáci

Ve třetím kole přeboru starších žáků jsme se představili ve čtyřech utkáních před domácím publikem ve sportovní hale v Hořovicích. Přestože šlo o závěr pětidenních prázdnin, potěšila hojná účast hráčů, což nám ale zvláště v úvodních dvou utkáních paradoxně činilo potíže. Ne všichni hráči se dostali do tempa a ne všichni, byť na hrací ploše strávili méně času než v předchozích dvou turnajích, dokázali ze sebe vydat maximum. V prvním zápase jsme sice zdolali pozdějšího vítěze celého turnaje, pražské Bohemians, kteří nastoupili oproti Drakům v polovičním počtu, ale byli výrazně pohyblivější. Hlavně díky excelentnímu výkonu brankáře Matyáše Míky jsme uhájili spíše šťastnou výhru 4:2, herně se nám příliš nedařilo. To se o mnoho nezlepšilo ani v dalších dvou utkání, které jsme však přesto mohli zvrátit na svoji stranu, ale oba jsme ztratili těsně o gól, když nám naprosto chyběl tlak v útočném pásmu (i při dvojnásobné přesilovce…) a vytvořili jsme si jen minimum střeleckých příležitostí. Podobně jako na předchozím turnaji jsme nejlepší hru předvedli až v posledním zápase, kdy jsme stáhli sestavu na dvě pětky a konečně získali ten správný rytmus. V kombinaci s vychytanou nulou na kontě gólmana Adama Kasíka to přineslo přesvědčivé, a hlavně zasloužené vítězství nad příbramskými Žraloky, čímž jsme se mohli odvděčit za výraznou podporu domácích fanoušků.

FbC Red Dragons Hořovice - FbŠ Bohemians Praha 4 bílí         4:2
FbC Red Dragons Hořovice - TJ Sokol Královské Vinohrady B   1:2 
FbC Red Dragons Hořovice - OpenCamps Tatran Střešovice   1:2 
FbC Red Dragons Hořovice - FBC Žraloci Příbram                     3:0