FbC Red Dragons Hořovice

Souhrn víkendu 6. - 7.11.2021

Krátký souhrn víkendu 6. - 7.11.2021

Dorostenci

Sobotní zápas proti Slanému jsme zvládli jak výsledkové tak po herní stránce. Hráli jsme presink a soupeřovi jsme odebírali míčky. Vydrželi jsme nastolený tempo a slavili výhru. Druhé utkání proti Dobříši bylo odloženo z důvodu vysoké marodky hráčů soupeře.

FbC Red Dragons Hořovice - FbC Barracudas Slaný          7:3
FbC Red Dragons Hořovice -  TJ Sokol Dobříš               odloženo

Mladší žáci

První dva zápasy jsme se srovnávali s tempem a vyšší intenzitou v osobních soubojích a bohužel jsme oba prohráli. Do třetího zápasu jsme vstoupili bravurně a po prvních 5 minutách jsme vedli 2:0, bohužel poté jsme obdrželi nešťastný vlastní gól a potom soupeř zvýšil aktivitu i střelbu a prohráli jsme. Čtvrtý zapas se celý odehrál ve stejném tempu jako zmiňovaných prvních 5 minut v minulém zápase, kluci zpřesnili nahrávky i střelbu a zaslouženě vyhráli. Svým výkonem a bojovností se neztratili ve vyšším výkonnostním koši. Děkuji všem fanouškům, kteří nás podporovali ve všech zápasech.

FbC Red Dragons Hořovice - FBC Slavia Praha bílí                      2:3
FbC Red Dragons Hořovice -  OLYMP FLORBAL Apollon           1:3
FbC Red Dragons Hořovice - OpenCamps Tatran Střešovice   2:8
FbC Red Dragons Hořovice - OLYMP FLORBAL Achilles            3:1

Přípravka

Přípravka vyrazila na první turnaj sezóny. Hned na úvod rodiče čekala velmi nepříjemné zjištění a to, že nebudou v puštěni do haly z pochybných hygienických důvodů. Přesto vydrželi celou dobu fandit zpoza oken haly a hluk byl občas slyšet až na hřiště. V prvním zápase dráčata dokázali soupeře přehrát a utkání vyhráli. V druhém utkání jsem již bohužel na soupeře nestačili a museli se spokojit se soubojem o třetí místo. Zápas o třetí místo byl velmi vyrovnaný a když po konci hrací doby bylo skóre vyrovnané, muselo dojít na nájezdy. Stejně jako utkání i nájezdy byly dlouho vyrovnané a rozhodnou musela až 8 série. V ní byl bohužel šťastnější tým soupeře a naše hráče zbylo nakonec 4 místo.

FbC Red Dragons Hořovice -  Kanonýři Kladno bílí           7:4
FbC Red Dragons Hořovice - Sokol Rudná                         1:6
FbC Red Dragons Hořovice - Kanonýři Kladno červení    1:2sn