Související zápasy

FbC Red Dragons Hořovice
64_20230924_183352.jpg

Souhrn víkendu: Tři hattricky mladých nadějí a spokojení trenéři

Kromě A-týmu se o víkendu představili také starší žáci a junioři a nutno říct, že oběma celkům se dařilo. A trenéři jsou spokojení.

Starší žáci

Začátek proti Panthers byl famózní, Draci vedli po dvou minutách o dvě branky. „Kluci ukázali, že se soupeře bát nebudou,“ těší trenéra Davida Trejbala. Šancí bylo hodně, koncovka občas vázla. Snížení Draky jen nakoplo, kapitán Tonda Kaprhál vstřelil další dva góly a připsal si první hattrick v nové sezóně! Prostě paráda.

Také proti Příbrami dokázali starší žáci skórovat hned v úvodu zápasu. To jen pomohlo k tomu si klání pořádně užít a přidávat jeden gól za druhým. Hattrick si tentokrát připsal Štěpán Bernat.

Dvě výhry znamenaly jediné. Draci vyzvali ve finále domácí Spartu. „Byl to krásný zápas, hra se přelévala z jedné strany na druhou, bylo k vidění hodně šancí,“ popisuje Trejbal. Zvrat přišel v 15. minutě, kdy Pražané využili přesilovku. Odpověď už bohužel nepřišla. „Chci kluky pochválit za krásný turnaj. Ukázali se i nováčci. Když zlepšíme pár věcí v tréninku, budeme se ještě zlepšovat,“ dodává trenér.

RDH vs. Panthers Praha RED 6:2
RDH vs. FBC Žraloci Příbram 8:2
RDH vs. ACEMA Sparta Praha BARR 0:1

Junioři

Junioři nejdříve proti Kladnu sice prohráli 2:6, ale vysoký presink naordinovaný koučem Františkem Pichlíkem dělal soupeři problémy. „Spálili jsme mnoho šancí, škoda,“ komentuje Pichlík.

Druhý zápas proti Stochovu byl úplně o ničem jiném. Draci zaslouženě vyhráli 9:2. „Opět po výborném presinku a kolektivním výkonu. Těší mě, že do týmu zapadly naše nové posily z Berouna, už je vidět i lepšící se souhra. Bylo vidět, že kluky florbal baví, proto celý den hodnotím velmi kladně,“ říká trenér. Hattrick proti Stochovu zapsal Kristián Filip Mencl, šest bodů za dva góly a čtyři přihrávky nasbíral Vít Hofman.

RDH vs. Kanonýři Kladno černí 2:6
RDH vs. Blue Horses Stochov 9:2