FbC Red Dragons Hořovice
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
menu
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Mladší žáci
Přehled
Články
Mladší žáci
Přehled
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
říjen 2021
sobota
9. 10.
FbC Red Dragons Hořovice
SK Alien Nation Černošice
so 9. 10. 2021 9:40
@
SH Stochov
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
6:2
so 9. 10. 2021 9:40
@
SH Stochov
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
sobota
9. 10.
FbC Red Dragons Hořovice
FBC Žraloci Příbram
so 9. 10. 2021 11:00
@
SH Stochov
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
6:0
so 9. 10. 2021 11:00
@
SH Stochov
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
sobota
9. 10.
FBC Rakovník
FbC Red Dragons Hořovice
so 9. 10. 2021 12:20
@
SH Stochov
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
1:1
so 9. 10. 2021 12:20
@
SH Stochov
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
sobota
9. 10.
Panthers Praha 2011
FbC Red Dragons Hořovice
so 9. 10. 2021 14:20
@
SH Stochov
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
2:2
so 9. 10. 2021 14:20
@
SH Stochov
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
sobota
23. 10.
FbC Red Dragons Hořovice
Panthers Praha 2011
so 23. 10. 2021 9:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
4:0
so 23. 10. 2021 9:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
sobota
23. 10.
SK Alien Nation Černošice
FbC Red Dragons Hořovice
so 23. 10. 2021 11:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
1:4
so 23. 10. 2021 11:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
sobota
23. 10.
FbC Red Dragons Hořovice
FBC Rakovník
so 23. 10. 2021 13:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
2:1
so 23. 10. 2021 13:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
sobota
23. 10.
FBC Žraloci Příbram
FbC Red Dragons Hořovice
so 23. 10. 2021 15:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
0:11
so 23. 10. 2021 15:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
listopad 2021
neděle
7. 11.
FBC Slavia Praha bílí
FbC Red Dragons Hořovice
ne 7. 11. 2021 9:40
@
SK Hala Lužiny
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
3:2
ne 7. 11. 2021 9:40
@
SK Hala Lužiny
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
neděle
7. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
OLYMP FLORBAL Apollon
ne 7. 11. 2021 11:40
@
SK Hala Lužiny
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
1:3
ne 7. 11. 2021 11:40
@
SK Hala Lužiny
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
neděle
7. 11.
OpenCamps Tatran Střešovice
FbC Red Dragons Hořovice
ne 7. 11. 2021 13:40
@
SK Hala Lužiny
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
8:2
ne 7. 11. 2021 13:40
@
SK Hala Lužiny
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
neděle
7. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
OLYMP FLORBAL Achilles
ne 7. 11. 2021 15:00
@
SK Hala Lužiny
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
6:3
ne 7. 11. 2021 15:00
@
SK Hala Lužiny
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
sobota
20. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
FBC Žraloci Příbram
so 20. 11. 2021 9:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
9:0
so 20. 11. 2021 9:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
sobota
20. 11.
SK Alien Nation Černošice
FbC Red Dragons Hořovice
so 20. 11. 2021 11:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
3:2
so 20. 11. 2021 11:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
sobota
20. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
OLYMP FLORBAL Achilles
so 20. 11. 2021 13:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
5:2
so 20. 11. 2021 13:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
sobota
20. 11.
Panthers Praha 2011
FbC Red Dragons Hořovice
so 20. 11. 2021 15:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
3:0
so 20. 11. 2021 15:00
@
SH Hořovice
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
prosinec 2021
neděle
19. 12.
FbC Red Dragons Hořovice
OpenCamps Tatran Střešovice
ne 19. 12. 2021 9:40
@
SH Gymnázium Mělník
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
1:1
ne 19. 12. 2021 9:40
@
SH Gymnázium Mělník
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
neděle
19. 12.
FbC Red Dragons Hořovice
Floor Maniacs Mělník
ne 19. 12. 2021 11:00
@
SH Gymnázium Mělník
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
1:1
ne 19. 12. 2021 11:00
@
SH Gymnázium Mělník
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
neděle
19. 12.
OLYMP FLORBAL Perseus
FbC Red Dragons Hořovice
ne 19. 12. 2021 12:20
@
SH Gymnázium Mělník
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
4:1
ne 19. 12. 2021 12:20
@
SH Gymnázium Mělník
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
neděle
19. 12.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
FbC Red Dragons Hořovice
ne 19. 12. 2021 14:20
@
SH Gymnázium Mělník
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
1:0
ne 19. 12. 2021 14:20
@
SH Gymnázium Mělník
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
leden 2022
neděle
23. 1.
FbC Red Dragons Hořovice
ACEMA Sparta Praha YELLOW
ne 23. 1. 2022 9:40
@
SH Radotín
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
0:8
ne 23. 1. 2022 9:40
@
SH Radotín
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
neděle
23. 1.
FbC Red Dragons Hořovice
OLYMP FLORBAL Perseus
ne 23. 1. 2022 11:00
@
SH Radotín
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
3:8
ne 23. 1. 2022 11:00
@
SH Radotín
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
neděle
23. 1.
ACEMA Sparta Praha BLACK
FbC Red Dragons Hořovice
ne 23. 1. 2022 12:20
@
SH Radotín
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
7:1
ne 23. 1. 2022 12:20
@
SH Radotín
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
neděle
23. 1.
OLYMP FLORBAL Apollon
FbC Red Dragons Hořovice
ne 23. 1. 2022 14:20
@
SH Radotín
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
7:1
ne 23. 1. 2022 14:20
@
SH Radotín
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
únor 2022
sobota
12. 2.
FbC Red Dragons Hořovice
OLYMP FLORBAL Perseus
so 12. 2. 2022 10:20
@
Sport Eden Beroun
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
0:5
kontumačně
so 12. 2. 2022 10:20
@
Sport Eden Beroun
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
sobota
12. 2.
OpenCamps Tatran Střešovice
FbC Red Dragons Hořovice
so 12. 2. 2022 11:40
@
Sport Eden Beroun
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
5:0
kontumačně
so 12. 2. 2022 11:40
@
Sport Eden Beroun
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
sobota
12. 2.
Floor Maniacs Mělník
FbC Red Dragons Hořovice
so 12. 2. 2022 13:00
@
Sport Eden Beroun
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
5:0
kontumačně
so 12. 2. 2022 13:00
@
Sport Eden Beroun
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
sobota
12. 2.
FbC Red Dragons Hořovice
SK Alien Nation Černošice
so 12. 2. 2022 14:20
@
Sport Eden Beroun
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
0:0
kontumačně
so 12. 2. 2022 14:20
@
Sport Eden Beroun
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
březen 2022
neděle
6. 3.
FbC Red Dragons Hořovice
Floor Maniacs Mělník
ne 6. 3. 2022 10:20
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
2:2
ne 6. 3. 2022 10:20
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
neděle
6. 3.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
FbC Red Dragons Hořovice
ne 6. 3. 2022 11:40
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
0:5
kontumačně
ne 6. 3. 2022 11:40
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
neděle
6. 3.
SK Alien Nation Černošice
FbC Red Dragons Hořovice
ne 6. 3. 2022 13:00
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
4:1
ne 6. 3. 2022 13:00
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
neděle
6. 3.
FbC Red Dragons Hořovice
FBC Rakovník
ne 6. 3. 2022 14:20
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
4:1
ne 6. 3. 2022 14:20
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 3.
FbC Red Dragons Hořovice
FBC Rakovník
ne 27. 3. 2022 9:40
@
SH ZŠ Rudná
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
3:4
ne 27. 3. 2022 9:40
@
SH ZŠ Rudná
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
neděle
27. 3.
FbC Red Dragons Hořovice
Panthers Praha 2011
ne 27. 3. 2022 11:00
@
SH ZŠ Rudná
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
2:2
ne 27. 3. 2022 11:00
@
SH ZŠ Rudná
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
neděle
27. 3.
FBC Žraloci Příbram
FbC Red Dragons Hořovice
ne 27. 3. 2022 12:20
@
SH ZŠ Rudná
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
2:7
ne 27. 3. 2022 12:20
@
SH ZŠ Rudná
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
neděle
27. 3.
OLYMP FLORBAL Achilles
FbC Red Dragons Hořovice
ne 27. 3. 2022 14:20
@
SH ZŠ Rudná
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
2:8
ne 27. 3. 2022 14:20
@
SH ZŠ Rudná
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
duben 2022
sobota
30. 4.
Panthers Praha 2011
FbC Red Dragons Hořovice
so 30. 4. 2022 9:40
@
TJ Ruzyně
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
1:3
so 30. 4. 2022 9:40
@
TJ Ruzyně
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
sobota
30. 4.
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno černí
so 30. 4. 2022 11:40
@
TJ Ruzyně
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
3:7
so 30. 4. 2022 11:40
@
TJ Ruzyně
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
sobota
30. 4.
OLYMP FLORBAL Apollon
FbC Red Dragons Hořovice
so 30. 4. 2022 13:40
@
TJ Ruzyně
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
2:4
so 30. 4. 2022 13:40
@
TJ Ruzyně
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
sobota
30. 4.
FbC Red Dragons Hořovice
OpenCamps Tatran Střešovice
so 30. 4. 2022 15:00
@
TJ Ruzyně
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
4:6
so 30. 4. 2022 15:00
@
TJ Ruzyně
,
Přebor mladších žáků - skupina 3, 10. kolo