FbC Red Dragons Hořovice
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
menu
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Přípravka starší
Přehled
Články
Přípravka starší
Přehled
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
listopad 2021
sobota
6. 11.
Kanonýři Kladno bílí
FbC Red Dragons Hořovice
so 6. 11. 2021 9:00
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
0:1
so 6. 11. 2021 9:00
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
6. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
Sokol Rudná
so 6. 11. 2021 11:00
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
2:3
so 6. 11. 2021 11:00
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
6. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno červení
so 6. 11. 2021 12:30
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
2:3
so 6. 11. 2021 12:30
@
ZŠ Zeleneč
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
neděle
21. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
Prague Tigers White
ne 21. 11. 2021 9:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
7:5
ne 21. 11. 2021 9:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
neděle
21. 11.
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FbC Red Dragons Hořovice
ne 21. 11. 2021 10:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
0:0
kontumačně
ne 21. 11. 2021 10:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
neděle
21. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
Sokol Rudná
ne 21. 11. 2021 12:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
0:1
ne 21. 11. 2021 12:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
prosinec 2021
neděle
5. 12.
FbC Red Dragons Hořovice
Sokol Rudná
ne 5. 12. 2021 9:30
@
SH ZŠ Kunratice
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
5:0
ne 5. 12. 2021 9:30
@
SH ZŠ Kunratice
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
neděle
5. 12.
FbC Red Dragons Hořovice
FAT PIPE Start98 Kunratice
ne 5. 12. 2021 10:30
@
SH ZŠ Kunratice
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
1:11
ne 5. 12. 2021 10:30
@
SH ZŠ Kunratice
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
neděle
5. 12.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
FbC Red Dragons Hořovice
ne 5. 12. 2021 11:30
@
SH ZŠ Kunratice
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
16:1
ne 5. 12. 2021 11:30
@
SH ZŠ Kunratice
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
neděle
5. 12.
FBC Rakovník
FbC Red Dragons Hořovice
ne 5. 12. 2021 13:00
@
SH ZŠ Kunratice
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
3:0
ne 5. 12. 2021 13:00
@
SH ZŠ Kunratice
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
sobota
18. 12.
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno bílí
so 18. 12. 2021 10:30
@
Bublina Arena
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
5:4
so 18. 12. 2021 10:30
@
Bublina Arena
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
sobota
18. 12.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
FbC Red Dragons Hořovice
so 18. 12. 2021 11:30
@
Bublina Arena
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
7:2
so 18. 12. 2021 11:30
@
Bublina Arena
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
sobota
18. 12.
Sokol Rudná
FbC Red Dragons Hořovice
so 18. 12. 2021 12:30
@
Bublina Arena
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
10:0
so 18. 12. 2021 12:30
@
Bublina Arena
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
leden 2022
sobota
15. 1.
FbC Red Dragons Hořovice
OLYMP FLORBAL Apollon
so 15. 1. 2022 9:30
@
TJ JM Chodov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
3:6
so 15. 1. 2022 9:30
@
TJ JM Chodov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
15. 1.
Kanonýři Kladno červení
FbC Red Dragons Hořovice
so 15. 1. 2022 10:30
@
TJ JM Chodov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
4:2
so 15. 1. 2022 10:30
@
TJ JM Chodov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
15. 1.
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
FbC Red Dragons Hořovice
so 15. 1. 2022 13:00
@
TJ JM Chodov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
– : –
so 15. 1. 2022 13:00
@
TJ JM Chodov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
únor 2022
neděle
20. 2.
FbC Red Dragons Hořovice
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
ne 20. 2. 2022 9:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
5:2
ne 20. 2. 2022 9:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
20. 2.
Sokol Rudná
FbC Red Dragons Hořovice
ne 20. 2. 2022 10:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
6:2
ne 20. 2. 2022 10:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
20. 2.
FbC Red Dragons Hořovice
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
ne 20. 2. 2022 12:30
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
3:1
ne 20. 2. 2022 12:30
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
březen 2022
sobota
26. 3.
BLACK ANGELS 2014
FbC Red Dragons Hořovice
so 26. 3. 2022 8:30
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
2:3
so 26. 3. 2022 8:30
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
sobota
26. 3.
FbC Red Dragons Hořovice
Kralupy Wolves grey
so 26. 3. 2022 10:00
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
2:1
so 26. 3. 2022 10:00
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
sobota
26. 3.
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
FbC Red Dragons Hořovice
so 26. 3. 2022 11:30
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
7:1
so 26. 3. 2022 11:30
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
sobota
26. 3.
FbC Red Dragons Hořovice
Panthers Praha
so 26. 3. 2022 12:30
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
2:5
so 26. 3. 2022 12:30
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
duben 2022
neděle
10. 4.
Prague Tigers White
FbC Red Dragons Hořovice
ne 10. 4. 2022 9:30
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
4:7
ne 10. 4. 2022 9:30
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
neděle
10. 4.
FbC Red Dragons Hořovice
FAT PIPE Start98 Kunratice
ne 10. 4. 2022 11:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
5:10
ne 10. 4. 2022 11:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
neděle
10. 4.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
FbC Red Dragons Hořovice
ne 10. 4. 2022 12:30
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
11:3
ne 10. 4. 2022 12:30
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
neděle
10. 4.
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno červení
ne 10. 4. 2022 13:30
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
4:13
ne 10. 4. 2022 13:30
@
SH BIOS Kladno
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo