FbC Red Dragons Hořovice
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
menu
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Klub
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Historie oddílu
Týmy
Partneři
Nový člen
Kontakty
Články
Rozpis tréninků
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Zonerama
LinkedIn
Dorost
Přehled
Články
Dorost
Přehled
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
září 2021
sobota
25. 9.
SK Alien Nation
FbC Red Dragons Hořovice
so 25. 9. 2021 13:30
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
6:1
so 25. 9. 2021 13:30
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
sobota
25. 9.
FbC Red Dragons Hořovice
TEXAS LONGHORNS DDM P6
so 25. 9. 2021 15:50
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
3:7
so 25. 9. 2021 15:50
@
SH ZŠ Černošice-Mokropsy
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
říjen 2021
neděle
10. 10.
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
FbC Red Dragons Hořovice
ne 10. 10. 2021 8:00
@
SH Dobříš
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
6:0
ne 10. 10. 2021 8:00
@
SH Dobříš
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
neděle
10. 10.
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno bílí
ne 10. 10. 2021 10:20
@
SH Dobříš
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
5:4
ne 10. 10. 2021 10:20
@
SH Dobříš
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
listopad 2021
sobota
6. 11.
FbC Barracudas Slaný
FbC Red Dragons Hořovice
so 6. 11. 2021 16:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
3:7
so 6. 11. 2021 16:00
@
Unihoc Aréna Praha
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
neděle
21. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
FBC Slavia Praha
ne 21. 11. 2021 16:00
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
2:8
ne 21. 11. 2021 16:00
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
neděle
21. 11.
ACEMA Sparta Praha Blue
FbC Red Dragons Hořovice
ne 21. 11. 2021 18:20
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
10:1
ne 21. 11. 2021 18:20
@
Přetlaková SH Kladno
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
úterý
30. 11.
FbC Red Dragons Hořovice
TJ Sokol Dobříš
út 30. 11. 2021 18:00
@
SH Hořovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
8:3
út 30. 11. 2021 18:00
@
SH Hořovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
prosinec 2021
neděle
19. 12.
FbC Red Dragons Hořovice
SK Alien Nation
ne 19. 12. 2021 16:10
@
SH Stochov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
0:9
ne 19. 12. 2021 16:10
@
SH Stochov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
neděle
19. 12.
TJ Sokol Dobříš
FbC Red Dragons Hořovice
ne 19. 12. 2021 18:30
@
SH Stochov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
3:4
ne 19. 12. 2021 18:30
@
SH Stochov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
leden 2022
sobota
8. 1.
Orka Čelákovice
FbC Red Dragons Hořovice
so 8. 1. 2022 16:00
@
SH ZŠ Rudná
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
7:0
so 8. 1. 2022 16:00
@
SH ZŠ Rudná
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
sobota
8. 1.
FbC Red Dragons Hořovice
Sokol Rudná
so 8. 1. 2022 18:20
@
SH ZŠ Rudná
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
1:7
so 8. 1. 2022 18:20
@
SH ZŠ Rudná
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
neděle
23. 1.
TEXAS LONGHORNS DDM P6
FbC Red Dragons Hořovice
ne 23. 1. 2022 9:00
@
X3M Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
4:3
ne 23. 1. 2022 9:00
@
X3M Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
neděle
23. 1.
FBC Slavia Praha
FbC Red Dragons Hořovice
ne 23. 1. 2022 12:30
@
X3M Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
5:1
ne 23. 1. 2022 12:30
@
X3M Arena Barrandov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
únor 2022
sobota
12. 2.
FbC Red Dragons Hořovice
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
so 12. 2. 2022 14:50
@
SH Hořovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
6:3
so 12. 2. 2022 14:50
@
SH Hořovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
sobota
12. 2.
FbC Red Dragons Hořovice
Orka Čelákovice
so 12. 2. 2022 18:10
@
SH Hořovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
3:17
so 12. 2. 2022 18:10
@
SH Hořovice
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
neděle
27. 2.
FbC Red Dragons Hořovice
ACEMA Sparta Praha Blue
ne 27. 2. 2022
@
Exe Sport Arena
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
0:5
kontumačně
ne 27. 2. 2022
@
Exe Sport Arena
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
neděle
27. 2.
Kanonýři Kladno bílí
FbC Red Dragons Hořovice
ne 27. 2. 2022
@
Exe Sport Arena
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
5:0
kontumačně
ne 27. 2. 2022
@
Exe Sport Arena
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
březen 2022
sobota
26. 3.
FbC Red Dragons Hořovice
FbC Barracudas Slaný
so 26. 3. 2022 10:10
@
SH Stochov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
4:5
sam. náj.
so 26. 3. 2022 10:10
@
SH Stochov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
sobota
26. 3.
Sokol Rudná
FbC Red Dragons Hořovice
so 26. 3. 2022 13:40
@
SH Stochov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
13:1
so 26. 3. 2022 13:40
@
SH Stochov
,
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo