Starší žáci

říjen 2021

Red DragonsOlymp
2:5
ne 3. 10. 2021 9:40 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Red DragonsKanonýři
1:1
ne 3. 10. 2021 11:00 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
OlympRed Dragons
2:4
ne 3. 10. 2021 12:20 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
TatranRed Dragons
9:0
ne 3. 10. 2021 14:20 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Red DragonsVinohrady
1:1
so 16. 10. 2021 9:40 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Red DragonsOlymp
2:5
so 16. 10. 2021 11:00 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
OlympRed Dragons
6:1
so 16. 10. 2021 12:20 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
BohemiansRed Dragons
0:1
so 16. 10. 2021 14:20 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Red DragonsBohemians
4:2
ne 31. 10. 2021 9:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
VinohradyRed Dragons
2:1
ne 31. 10. 2021 11:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Red DragonsTatran
1:2
ne 31. 10. 2021 13:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
FBC PříbramRed Dragons
0:3
ne 31. 10. 2021 15:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo

listopad 2021

VinohradyRed Dragons
1:4
so 13. 11. 2021 9:50 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Panthers PrahaRed Dragons
2:4
so 13. 11. 2021 10:55 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Red DragonsFBC Příbram
3:2
so 13. 11. 2021 13:40 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
OlympRed Dragons
1:10
so 27. 11. 2021 9:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Red DragonsTexas
1:4
so 27. 11. 2021 11:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
FBC PříbramRed Dragons
0:5kontumačně
so 27. 11. 2021 13:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Red DragonsTatran
0:5
so 27. 11. 2021 15:00 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo

prosinec 2021

Red DragonsVinohrady
2:5
ne 12. 12. 2021 9:40 @ TJ JM Chodov, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Red DragonsOlymp
3:3
ne 12. 12. 2021 11:00 @ TJ JM Chodov, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
RakovníkRed Dragons
7:1
ne 12. 12. 2021 12:20 @ TJ JM Chodov, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
TatranRed Dragons
5:1
ne 12. 12. 2021 14:20 @ TJ JM Chodov, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo

leden 2022

únor 2022

Red DragonsSparta
0:9
so 5. 2. 2022 9:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
TatranRed Dragons
6:1
so 5. 2. 2022 11:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Red DragonsKanonýři
7:3
so 5. 2. 2022 13:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
RakovníkRed Dragons
1:3
so 5. 2. 2022 15:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Red DragonsRakovník
2:4
ne 20. 2. 2022 9:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Red DragonsTatran
0:5
ne 20. 2. 2022 11:00 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
VinohradyRed Dragons
3:2
ne 20. 2. 2022 12:20 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
BohemiansRed Dragons
3:4
ne 20. 2. 2022 14:20 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo

březen 2022

OlympRed Dragons
1:2
so 19. 3. 2022 9:00 @ TJ JM Chodov, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
TatranRed Dragons
6:2
so 19. 3. 2022 10:20 @ TJ JM Chodov, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Red DragonsFBC Příbram
2:1
so 19. 3. 2022 12:20 @ TJ JM Chodov, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Red DragonsKanonýři
1:2
so 19. 3. 2022 13:40 @ TJ JM Chodov, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo

duben 2022

FBC PříbramRed Dragons
2:1
ne 3. 4. 2022 9:50 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
KanonýřiRed Dragons
0:3
ne 3. 4. 2022 10:55 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Red DragonsPanthers Praha
7:1
ne 3. 4. 2022 13:40 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Red DragonsFBC Příbram
2:1
so 23. 4. 2022 9:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
RakovníkRed Dragons
8:0
so 23. 4. 2022 11:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Red DragonsOlymp
1:3
so 23. 4. 2022 13:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
BohemiansRed Dragons
4:4
so 23. 4. 2022 15:00 @ SH Hořovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo