Elévové Arrax

říjen 2021

RudnáRed Dragons
13:1
so 2. 10. 2021 9:00 @ Sport Eden Beroun, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Red DragonsSparta
6:4
so 2. 10. 2021 9:40 @ X3M Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Red DragonsAlien Nation
5:3
so 2. 10. 2021 11:00 @ X3M Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TatranRed Dragons
5:2
so 2. 10. 2021 11:15 @ Sport Eden Beroun, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BohemiansRed Dragons
0:5kontumačně
so 2. 10. 2021 12:20 @ X3M Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
EdenRed Dragons
14:0
so 2. 10. 2021 12:50 @ Sport Eden Beroun, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TexasRed Dragons
0:5kontumačně
so 2. 10. 2021 14:20 @ X3M Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Red DragonsRudná
4:10
so 16. 10. 2021 9:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
SO PrahaRed Dragons
3:6
so 16. 10. 2021 9:40 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Red DragonsTatran
0:13
so 16. 10. 2021 10:35 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Red DragonsSlavia
9:6
so 16. 10. 2021 11:40 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kralupy n/VRed Dragons
13:4
so 16. 10. 2021 12:10 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
OlympRed Dragons
9:4
so 16. 10. 2021 13:40 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Red DragonsKanonýři
10:6
so 16. 10. 2021 15:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2021

KanonýřiRed Dragons
2:2
ne 14. 11. 2021 9:40 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Red DragonsStart98
3:7
ne 14. 11. 2021 11:40 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kralupy n/VRed Dragons
11:7
ne 14. 11. 2021 13:40 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Red DragonsSlavia
9:2
ne 14. 11. 2021 15:00 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Red DragonsSparta
12:5
ne 28. 11. 2021 9:00 @ SH Hořovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
SO PrahaRed Dragons
0:5kontumačně
ne 28. 11. 2021 11:00 @ SH Hořovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Red DragonsKanonýři
5:0kontumačně
ne 28. 11. 2021 13:00 @ SH Hořovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TatranRed Dragons
10:6
ne 28. 11. 2021 15:00 @ SH Hořovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2021

leden 2022

Red DragonsTatran
10:6
so 8. 1. 2022 10:20 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
OlympRed Dragons
10:8
so 8. 1. 2022 11:40 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
KanonýřiRed Dragons
8:4
so 8. 1. 2022 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Red DragonsKralupy n/V
7:6
so 8. 1. 2022 14:20 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Red DragonsTigers
0:5kontumačně
ne 30. 1. 2022 9:40 @ SH Unhošť, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Red DragonsUnhošť
0:5kontumačně
ne 30. 1. 2022 11:00 @ SH Unhošť, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
OlympRed Dragons
5:0kontumačně
ne 30. 1. 2022 12:20 @ SH Unhošť, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kralupy n/VRed Dragons
5:0kontumačně
ne 30. 1. 2022 14:20 @ SH Unhošť, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

únor 2022

duben 2022

EdenRed Dragons
5:5
so 2. 4. 2022 9:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Red DragonsKanonýři
14:6
so 2. 4. 2022 11:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kralupy n/VRed Dragons
8:7
so 2. 4. 2022 13:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Red DragonsOlymp
6:7
so 2. 4. 2022 15:00 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Red DragonsKrálův Dvůr
– : –
ne 24. 4. 2022 9:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Red DragonsSO Praha
– : –
ne 24. 4. 2022 11:00 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kralupy n/VRed Dragons
– : –
ne 24. 4. 2022 12:20 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BohemiansRed Dragons
– : –
ne 24. 4. 2022 14:20 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo